Svakodnevnim korištenjem meda, cejlonskog cimeta i propolisa jača se imunološki sustav i štiti se tijelo od virusa, gljivica i bakterija.
Ova medna mješavina bagremovog meda sa cejlonskim cimetom i propolisom poreporučuje se koristiti kod:
kardiovaskularnih bolesti i potiče cirkulaciju( antioksidansi koje sadrže med i cimet spriječavaju nastanak krvnih ugrušaka koji su najčešći uzroci srčanih i moždanih udara)
smanjenja lošeg kolesterola LDL-a(dok u isto vrijeme povećava razinu dobrog kolesterola)
ublažava infekcije ili upale bubrega i mjehura
pomaže skidanju kilograma (jer ubrzava metabolizam uz pravilnu prehranu i tjelovježbu)
pomaže skidanju visoke razine šećera u krvi (med se sporije apsorbira od šećera u krvi zbog čega spriječava nagle skokove šećera u krvi,a cimet ubrzava metabolizam i na taj način glukozu pretvara u energiju ,a ne u masnoće)
olakšava probavu
usporava starenje
pomaže kod nesanice
lošeg zadaha
pomaže kod raka želudca i kostiju (potvrdila su nedavna istraživanja-u prevenciji Alzheimerove bolesti (potiče moždanu aktivnost)
spriječava leukemiju i nastanak limfoma
olakšava bolove kod artritisa
PREPORUKA: Koristiti tri puta dnevno po jednu čajnu žličicu razmućenu u čaši mlake vode.
MED CEJLONSKI CIMET I PROPOLIS
6 Artikli
Sukladno čl. 22 Zakona o PDV-u Izdavatelj računa nije obveznik plaćanja PDV-a.
OPIS PROIZVODA: PROIZVOD NA BAZI MEDA BAGREMA I CEJLONSKOG CIMETA
Sastojci: med bagrem(90%), cejlonski cimet(8%) I PROPOLIS (2%)
Neto količina: 450 g
Zemlja podrijetla: Hrvatska
Uvjeti čuvanja: Čuvati na sobnoj temperaturi na tamnom mjestu
Najbolje upotrijebiti do: Otisnuto na ambalaži
Proizvođač: OPG TOMISLAV OREČ, T. SMIČIKLASA 58, 35000 Slavonski Brod, Brodsko-posavska županija, Hrvatska
MEDNA MJEŠAVINA
Proizvod na bazi meda bagrema(90%), cejlonskog cimeta(8%) i propolisa (2%)
Proizvod na bazi cvjetnog meda (60%), bagremovog meda 30(%), cvjetnog praha 9(%) i propolisa (1%)
Ovakvo bogatstvo raznih dragocjenih prirodnih supstanci u ovome preparatu od kojeg neki imaju ulogu bioloških katalizatora u organizmu nemoguće je unijeti hranom ( pogotovo u današnje vrijeme ).
Jednostavno nema drugog izraza a da se ne obezvrijede ljekovita svojstva ovoga preparata i brzog djelovanja na organizam, zato je preparat dobio naziv imuno med odnosno bomba.
S PRAVOM IMUNO BOMBU MOŽEMO NAZVATI LIJEKOM 21 STOLJEĆA
Imuno medom / bombom u organizam se unosi više od 50 do sada otkrivenih sastojaka.
Proizvod na bazi bagremovog meda (90%) i borovih iglica (10%).
MEDNI SIRUP I BOROVE IGLICE
Sirup od borovih iglica napravljen od 100% prirodnih sastojaka – otopina borovih iglica i bagremovog meda. Sirup od borovih iglica i bagremovog meda izvrsnog okusa.
Med za prostatu je mješavina cvjetnog praha, propolisa, 2 vrste meda, sjemenki bundeve i ljekovitog bilja sjemenke koprive koje pomaže kod problema s prostatom.
Sastojci pripravka blagotvorno djeluju na rad cijelog organizma.